| Elenana a întrebat:

Buna TPU cum este profilul matematica-informatica?

Răspuns Câştigător
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Daca nu cunoasteti, nu raspundeti aiurea. Sunt in clasa a12-a la profil matematica-informatica intensiv. Sunt multe de zis. Daca doresti, ma poti contacta pe chat.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Foarte greu! numai dacă știi bine mate atunci o să îți fie ușor!

| neutrino a răspuns:

Dragut, merge! La unii mai greu, la altii deloc, dar la unii parca zboara! Astia din urma sunt din aia destepti care sigur vor lua si bacul, ba mai mult, vor intra si la diverse facultati. I-a dus si capul, dar au si muncit!