| fetitzabunasinebuna a întrebat:

Cum imi pot da seama k un baiat ma place sau nu, acel baiat e in clasa k mine si e cam ciudat se poarta k mine altfel decat cu celelalte fete, oare ma place, ma puteti ajuta va rog? cel mai bun sfat primeste funda love struck

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Pai cum se poarta? Depinde! Da-mi mai multe detalii!

1 răspuns:
| fetitzabunasinebuna explică:

Poiii, ma priveste ciudat si ma apara in fata celorlalti, mai demult era sa se bata cu un baiat din cauza mea, asta inseamna ca ma place, si "impartim" lucrurile mereu, nu stiu e ciudat, aa si da am uitat sa va zic, eu sunt acum intr-o relatie cu un baiat, eu sper sa nu ma placa pentru ca eu voi fi la mijloc, nu stiu ce sa fac, daca mai ai nevoie de detalii sa-mi spui. mersi love struck