| Alexandra_4520 a întrebat:

Buna sunt Alexandra si am mare nevoie de ajutor.Este un baiat in clasa la mine care imi place de el mult si el stind ca-l plac nu ma baga in seama. Ce sa fac? sad Ma puteti ajuta cu un sfat... puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pai daca nu te baga in seama inseamna ca nu-i place de tine cel mai bine ar fi sa-l uiti sa te indragosteti de altceva.

2 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie.Inainte eram foarte buni prieteni,nu stiu cum nu vedea ca eu ma topesc cand ma uitam la eloh go on Apoi cand a aflat nici nu s`a mai uitat la mine,deci clar nu m`a placut niciodata desi eu asa credeam daca ma luam dupa gesturile lui. oricum eu cand o sa incepem scoala nu o sa vorbesc deloc cu el,poate asa o sa ajunga sa ma placa.mi-ar placea mult lucrul astasad Dar. revenind la tine:baiatul asta clar nu te place, lasa`l in pace, fi indiferenta si ai sa vezi ce va fi.

| iepurash_9610 a răspuns:

Baietii sunt mereu orgoliosi. Nu il mai baga nici tu in seama pentru ca este clar ca ii e rusine de asta. Incearca sa il uiti pana nu e prea tarziu. pupici