| marya_1985 a întrebat:

Buna TPU cum intri in pc-ul cuiva fara ca el sa stie?

Răspuns Câştigător
| Iuuuliiia a răspuns:

Nu poti.happy...Dar este un program TeamViewer[si eu am al 5 -lea] care iti permite sa te bagi in calculatorul altcuiva, daca are si el teamvewer, dandu-i niste coduri [scuze da` nu prea stiu sa expliclaughing]

4 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Nu se poate sa intri fara ca persoana respectiva sa nu stie. Poti intra cu un program gen TeamViewer, care are un id si o parola.Persoana respectiva trebuie sa ti le dea si vei putea intra in calculatorul persoanei respective.

| paul21 a răspuns:

Singurul program pe care il stiu cu ajutorul caruia intri in calculatorul cuiva este Team Viewer. Din pacate pentru tine, celalalt trebuie sa stie si sa fie de acord pentru a-i intra in computer, in windows. De aceea trebuie sa ii stii parola si ip-ul. Parola se actualizeaza de fiecare data cand deschide programul.

| hehehe a răspuns:

Trebe sa-i stii ip`ul... si e mult de lucru. doar hack`erii pot face asta.
si totusi, cre ca te-ai uitat prea mult la filme big grin

| Sellak a răspuns:

Trebuie sa ai un program care il poti lua numai cu plata si sa stii ip-ul persoanei respective. FUNDA?