| Happy33 a întrebat:

Cum mi-as putea decolora parul in mod natural si acasa? Mersi anticipat pentru raspuns.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Inainte de Revolutie, cand nu erau o multime de solutii pentru vopsit/decolorat parul, fetele se dadeau cu apa oxigenata ca parul sa isi piarda culoarea.

| Daniel9988 a răspuns:

Astepti 40 de ani si il decolorezi natural, fara bani

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mai bine stai asa cum esti, adica lasa culoarea naturala.

| Luizaaa a răspuns:

Incearca cu scortisoara, amesteca o lingurita de scortisoara in o lingura de balsam (daca vrei sa il decolorezi pe tot poti pune in sampon, la fel cum am spus) Alte remedii ar fi clatirea cu ceai de musetel (fara sa mai clatesti parul cu apa), clatirea cu suc de lamaie amestecat cu putina apa, nu multa. Nu o sa se decoloreze din prima dar tine-te de ele si vei vedea schimbari.