| Ank09Oana a întrebat:

Cum pot descarca un videoclip de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| CartoonN a răspuns:

E o extensie pentru Mozilla se numeste Download Helper
https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/video-downloadhelper/
Poti descarca orice video de pe orice site chiar si Facebook.
Bafta!

| Ank09Oana explică (pentru CartoonN):

Dar cum se foloseste?

| CartoonN a răspuns (pentru Ank09Oana):

Http://roimg.ro/images/2014/04/26/Untitled.jpg
Dai play la video si sus in bara de navigare iti apare pictogrma de la extensie---alea trei bule care se tot invart, dai click pe ea si mai departe vezi in imagine.Hai ca nu e greu.

| Ank09Oana explică (pentru CartoonN):

Mersi, dar nu mai am nevoie. Oricum, FUNDA! happy

6 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Cand mergi cu mausu pe video (in timp ce ruleaza) iti apare acolo jos optiuni. Dai pe ele si descarca

| zorensen a răspuns:

Dai pe videoclip si jos la optiuni download.
Funda?

| Emre1234 a răspuns:

Nu ai cum sa downloadezi de pe facebook