| Lydia03 a întrebat:

Hey,TPU! big grin Cum pot descarca un videoclip? Vreau sa pun unul pe facebook si nu stiu cum rolling on the floor FUNDA! :*

4 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Intra pe YouTube la un videoclip ales de tine si apasa pe Share On Facebook iar el iti va aparea pe Facebook.
Bafta!

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Pai, dai pe youtube la melodia ta favorita, sus de tot, ai un link ( un fel adresa /descrere), faci clik acolo, dai copy iar apoi dai pe fb la stare si dai clik stanga paste. FUNDA?

| Taterz a răspuns:

Depinde de unde vrei sa-l descarci happy
Din telefon, de pe net, de unde?
Daca de pe net, iti recomand un addon la firefox, numit DownloadHelper. Scoate orice simte ca e video, pe pagina unde te uiti. (trebuie totusi sa apesi pe un buton sa scoata - nu pe icoana addonului, apesi pe sagetuta mica mica din dreapta ei)

| Lydia03 explică:

Ma refeream sa il adaug..ca o imagine..LOL..nu sa il distribui.da ma rog..nu mai am de ce sa dau funda din moment ce am primit raspunsuri gresite.