| Corrector a întrebat:

Buna TPU.cum pot face bani pe stardoll? va rog, explicati. mi toti pasii.si cand imi cumpar un animal trebuie sa ii cumpar o "casa" sau sta cu mine?:p multumesc

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu este ladypopular sa iti hranesti animalul si din astea. Bani faci daca votezi covergirl, scenarii si joci mai multe jocuri.Eu am cont pe stardoll pentru ca vorbesc cu persoane din alte tari happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor poti intreba pr cineva de pa stardoll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu sunt noua

| allanna a răspuns:

Trebuie sa dai my acount apoi earn starcoins si trebuie sa-ti decorezi suitul sa te imbraci sa-ti salvezi albumul si multe altele asa faci bani