| kitty00 a întrebat:

Cum pot face un baiat gelos ca m-a lasat pentru o fata mai naspa decat mine? laughing sau chestii de genul? laughing Multumesc!

2 răspunsuri:
| S3S3an a răspuns:

Incepe sa filtrezi cu alti baieti in prezenta lui, si arata-i tate calitatile cele mai bune sa vada ce a pierdut.

| MultiiiColor a răspuns:

Pai, cand il vezi prin preajma da-te la alti tipi laughing daca esti rusionasa, roaga un prieten super-dragut sa te ajute in acest plan malefic laughing Stii, gen. tipul sa fie prin apropiere de voi iar prietenul tau sa te ia de dupa cap si tu sa te prefaci ca esti super-fericita! Bafta.