| puffy15 a întrebat:

Cum pot fi o fata rea? Gen Blair Waldorf(pentru cei care se uita la Gossip Girl)?

Am niste "prietene" pe care as vrea sa le pun la punct!

Va rog mult! Multumesc! happybig grin

2 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Foloseste-te de secretele pe care le stii.Fa biletele si ascundele in buzunarele celor care trebuie sa le vada, creeaza diverse situatii, etc.Ai o infinitate de posibilitati.Trebuie doar creativitate.

| Rawwrr a răspuns:

Stii?! Cand spun prietenilor :"sunt cuminte, m-am schimbat" incep sa rada.laughingDeci sunt exemplul perfect.happyE simplu.Nu accepta fitele si comentariile altora, nu uita, tu ai primul cuvant. Daca cineva se leaga de trupul tau in sens negativ gandeste-te la imperfectiiunile persoanei.Totul consta in caracter.winkingNu iti propun sa le minti saua sa inventezi ci doar ac cauti adevarul in realitate, nu sa inventezi rau si sa fii data de gol.Succes!