| Maddly a întrebat:

Cum pot la Mozilla sa pun Google ca pagina de pornire? Si cum sterg toate barele de sus? Cum imi dau seama daca am sters IMVU de tot din calculator...pentru ca inca imi apare bara sus la Mozilla si celelalte.Va multumesc!

1 răspuns:
| Kriiutz a răspuns:

Prima data intra pe Google si vezi ca sub bara de cautare apare scris cu albastru "Adauga Google ca pagina de pornire", sau ceva de genu', dai click acolo si gata. Cu barele acelea si eu am avut probleme... cred ca aveam vreo 7-8, dar m-am scapat de ele. Uita-te aden ca trebuie sa fie in pardea dreapta a lor un "x" si dai pe el si dispare. In cazul in care nu estedai la setari sau click dreapta. Trebuie sa iti apara apoi Uninstall sau Delet! Funda?smug