| Bellutza02 a întrebat:

Buna Tpu.Cum pot sa găsesc o persoană dacă nu îi știu numele? Pe internet sau Facebook sau alte rețele de socializare.Stiu in ce oraș locuiește,știu unde lucrează și vârstă și știu cum arata, desigur.Dar nu am nicio idee cum sa o gasesc, și nu avem prieteni comuni.

1 răspuns:
| xBanKai a răspuns:

Te duci la politie laughing Sau pur si simplu te duci acolo unde stii ca este si intrebi oamenii. daca este ceva atat de important il vei gasi.