| mOnAsX a întrebat:

cum pot sa imi fac un site dar site www.****** asa. ro sau. net. com nu forum gratuit, ucoz sau altceva sa imi apara www.****.ucoz.ro... www ***. ro asa vreau plzzz funda

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Intai trebuie sa-ti cumperi domeniul www.nume.ro sau www.nume.com si pot sa-l parchezi gratuit daca iti faci website sau blog pe www.ucoz.ro. Site-ul nou creat va putea fi accesat atat de pe adresa www.nume.ro cat si de pe cea veche www.nume.ucoz.ro!

Mult succes si un an nou fericit!

| kogi1983 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un domeniu de exemplu www.kogi.ro, dupa care trebuie sa iti construiesti site-ul si sa il pui pe domeniu. dar iti trebuie cunostinte