| Aηηy a întrebat:

buna TPU! cum pot sa imi pun o melodie la mobil, de ex : atunci cand ma suna cineva sa ii apara melodia.

2 răspunsuri:
| S1mplu a răspuns:

Poi daca ai melodia preferata deja in telefon poti sa dai la optiuni si sa setezi melodia ca, sunet apelant sau sonerie apelanta,pentru voce apel,depinde ce telefon ai si ce optiuni iti arata, dar sigur trebuie sa scrie setare sunet voce apelant, sau setare sonerie vocala.winking

| Americanuu a răspuns:

Probabil te referi la asta. http://www.muziton.ro/web/public/home.jsf; jsessionid=E51E96555B81783E975E65818727B345