| Pufoo a întrebat:

Daca am o pagina (pe facebook) mai mare de 200 likes nu ma mai lasa sa schimb numele paginii? De ce?

Răspuns Câştigător
| AndreC a răspuns:

Pai asa se intampla tuturor paginilor.Cand numarul de like-uri trece de 200 nu mai poate fi schimbat numele.Ar fi trbuit sa il schimbi pana atunci.Acum nu mai merge din pacate!
kiss Succes cu pagina in continuare kiss!

| Pufoo explică (pentru AndreC):

Multumesc mult! :*

3 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Poti schimba numele unei pagini doar cand are sub 200 de like-uri happy.

| AnNaa67 a răspuns:

Asta e o regulă de pe facebook, altă explicaţie nu mai este.
Pentru că pagina deja devine mare şi cunoscută, iar fanii vor să o mai viziteze, iar când o caută, nu o găsesc, deci aşa s'ar fi furat toate numele de pagini şi acestea nu ar rămâne cunoscute.