| maryy a întrebat:

Buna TPU.Cum poti scapa de stresul acumulat datorita problemelor si datorita faptului ca sunt o fire mai inchisa si nu prea obisnuiesc sa vorbesc intotdeauna deschis? Multumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa ai pe cineva drag langa tine la care sa ii povestesti totul, acea persoana ar fi un iubit intelegator si de treaba care ar trebui sa dai de el candva.

| Alexander21 a răspuns:

Incearca sa ai o amica, si incearca sa spui ce ai pe suflet.Alta solutie, mergi la un psiholog.Ce ii spui, ramane intre 4 ochi si 4 pereti.Dar eu as alege varianta unui prieten in locul tau.

| AndaWest a răspuns:

Eu sunt ca tine, si oricat as incerca nu reusesc sa vorbesc deschis cu nimeni.asa ca am decis sa scriu ce gandesc, ce ma supara, dezamagirile si bucuriile mele.asa ma descarc, si pot reciti ce am trait.incearca si tu, la mine functioneazahappy