| floriiifloriiii a întrebat:

Buna TPU cum sa fumez cand sunt parinti acasa? nu vreau raspunsuri de genu,, sa malas sau ca imi stric viata" vreau raaspunsuri care sa ma ajute

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Esti nebun. ''Ca imi risc viata'' - asta e un raspuns care TE AJUTA!
Vai de voi... e ca si cum ti-ai da un glont in cap, scopul e acelasi doar viteza e diferita!

| Bitzy a răspuns:

Voi sunteți nebuni? Îl ajutați să își strice viața? straight face
Dă-mi ignor, raport, orice...eu nu mă supăr!

| cosmin9834 a răspuns:

Daca stai la casa te poti duce in spatele ei si fumezi linistit(dar ai grija sa nu treaca ai tai pe acolo) sau te duci in baie deschizi geamul... daca stai la bloc poti fuma noaptea la balcon sau sa mergi in fata blocului le zici la ai tai ca mergi si iti cumperi ceva de la magazin
P.S. ai grija unde iti ascunzi tigarile sa nu le gaseasca

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei tigara, o prinzi, o fumezi.

| BULANGIU96 a răspuns:

Te duci afara. laughing Io asa fac.Gata ma duc sa vad daca e cineva pe afara, trag una mica si ma intorc..."Nu e nimeni"

| dany2696 a răspuns:

In toaleta, pe balcon, sau pur si simplu te ascunzi undeva unde sa nu te vada!

| maidaneza a răspuns:

Hai sa-ti spun cum fac eu, ma asigur ca parintii se uita la tv sau au o anumita ocupatie si ma duceam pe balcon si fumam acolo fac chestia asta de un an si inca nu m-au prins...inkalaughing)