| вσмвση3ℓ a întrebat:

Cum sa imi invit prieteni la majorat, asta ma refer la fete cum sa le invit big grin.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vii la ora xx in locul yy? ce e asa de complicat ca doar nu le inviti la nunta

| Radu_Maryan_1996 a răspuns:

Hey...buna stii dca ai putea sa vii la locul xx deoarece este majoratul meu si daca poti sa-ti faci unpik de timp liber sa vii (o da sigur gentelman) da la ora xx smug ce zici funda?

| zeratw a răspuns (pentru Radu_Maryan_1996):

Cum se numeste prima melodie din video http://www.youtube.com/watch?v=4Lobzmjunps dau funda