| micheilla a întrebat:

Cum sa-mi prind parul maine la scoala si cu ce sa ma imbrac nu mai am nici o idee. Tin sa mentionez ca a plouat afara si e cam frig.Multumesc fundita

Răspuns Câştigător
| MadalinaD a răspuns:

Buna! Poti sa iti iei niste jeansi maro (nu cu forma de trapez) si un top portocaliu ca sa te potrivesti cu culorile toamnei(scuza-mi exprimarea incorecta).Si in ceea ce priveste parul depinde de lungimea lui:
-daca e lung, eu zic sa iti impletesti o coada intr-o parte
-daca e scurt, cred ca ar fi dragut sa ti'l lasi liber(poata ca nici nu poti sa il strangi)
Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?