| killerspike95 a întrebat:

Cum se sterge un cont de facebook sau sa al anulezi? dau big fund big grinwinking

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AlleAlllexandra a răspuns:

happy Poi intri... Acolo la casuta unde vrei sa te deconeztezi,mai sus trebuie sa scrie "Setarile contului",da click,apoi te uiti in stanga,trebuie sa-ti apara "Securitate",da pe "Securitate",dupa aceea iti apare undeva jos,pe la mijlocul paginii,scris mediu "Dezactiveaza contul". Trebuie sa scrii niste motive, si se dezactiveaza. Dupa ce ti-l dezactivezi, poti sa intri oricand pe el, dar apoi ti-l dezactivezi iar. Ce spui, funda? tongue

| CantThinkOfAName a răspuns:

Te duci in dreapta sus, dai la Setarile contului > Securitate > Dezactivează contul.
Account Settings > Security Settings > Deactivate your account.

P.S. Poti sa-ti reactivezi contul cand vrei, dar pana atunci, nu vei mai exista pe facebook.

O zi buna.

| stocazzo a răspuns:

Il stergi. te duci in dreapta sus ...setarile contului ..securitate apoi. si iti apare jos dezactiveaza contul