| gabitza_4576 a întrebat:

cum se sterge un videoclip de pe YOU TUBE ( postat de mine)?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Intra in cont acceseaza manager video bifezi videoclipul apoi dai pe sageata la actiuni si dai stergere

2 răspunsuri:
| crazyinlove a răspuns:

Uite un tutorial sper sa te ajute;) :http://www.youtube.com/watch?v=yQyKS_D5vdI

| MariukS a răspuns:

Deci dai la videoclipuri incarcate. Apoi apesi butonul manager videoclip. Dupa aceea selectezi videoclipul, si dai pe butonul actiuni. Chiar acolo scrie sterge. Misiune indeplinita!