| Bairam_Stefy_1989 a întrebat:

Buna TPU.Cum trebuie sa se comporte un barbat cand ii place o femeie? Cum ar trebui sa arate cand are intentii serioase cu ea? multumesc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu, sa fie serios si cinstit cu ea, sa-i spun ca o place si ca doreste sa devina prieteni sinceri.
Intentiile serioase se declara, dupa o perioada buna de vreme, cand se cunosc deja foarte bine.

| WaterDrop a răspuns:

Se invarte in jurul ei de cate ori se iveste ocazia, fluturandu`si mainile gratios atat pentru a o hipnotiza cat si pentru a o proteja de potentiali curiosi sau alti posibili petitori.O hraneste de 3 ori pe zi, fara sa`i ceara sa plateasca jumatate din nota de plata, pentru a`i dovedi ca poate sustine atat femeia cat si un posibil copil rezultat din "-Nu te ingrijora, o scot la timp!". Aduna paie si betisoare pentru a construi un cuib indeajuns de mare pentru ei doi dar si un posibil viitor pui.

Trebuie sa arate transpirat si emotionat, chinuindu`se sa`i dovedeasca ca ar face orice pentru ea si nimic din ceea ce i`ar cere ea, nu ar fi prea injositor sau absurd, el fiind pregatit oricand sa`i stea la dispozitie.

Daca nu indeplineste macar cateva din cele enumerate, probabil are deja nevasta/prietena/amanta. este peste/afacerist fals/vrajitor. si cauta partenera pentru "calatorii" in afara/aventuri scurte sau videochat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbeasca suav si seducator, restul e doar gesticular, se citeste ce intentii are dupã expresia fetei/ corpul, cel mai important a ochilor. Ochii sunt oglinda sufletului, nu trebuie sa arate absolut nimic, nu te lua dupã cum a zis WaterDrop, probabil i-a intrat ceva in ochi, aceste tipuri de barbati sunt doar posesivi, este si plin de ei... din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceleasi intrebari mereu si mereu si mereu. Ai 28/29 de ani cum am eu 15 ani, asta e clar. O femeie de 28/29 de ani stie deja chestiile astea. Pune si tu acolo "Stefy 2005". Ar avea mai multa logica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are 29 de ani că e atât de proastă încât și-a făcut cont pe TPU cu contul de Facebook ca să întrebe cum să-și înșele bărbatul.