| IanSomerhalder a întrebat:

cunosc o fata cu un par luung blond si are ochi albastri,e f draguta la fata,ne cunoastem de pe net,ea are 1, 67 si 74 kg, credeti ca arata rau?

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cred ca da, depinde la unele persoane le sta bine sa fie mai plinute.Dar nu ai vazut-o? Sau doar la față.

| Soborigozaur a răspuns:

Parerea mea este ca nu, deoarece e inalta.

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Buna,ideea este aceasta, nu inteleg de ce voi baietii va luati dupa cum arata fizic si nu moral, adica poate sa fie foarte foarte draguta si foarte foarte rea in gandul ei

Dar daca ea este si frumoasa si desteapta dar si buna(generoasa) atunci este perfect...

FUNDA?

| doinitza94 a răspuns:

Fiecare persoana e frumoasa in felul sau.Vezi,singur ai spus ca e foarte draguta la fata, inseamna ca deja iti place ceva la ea... daca e draguta si moral, atunci e perfect!
Cu toate ca citeva kilograme in munus nu i-ar strica happy

| gabryelm3 a răspuns:

Pai asta trebuie sa stii tu daca arata rau sau bine daca i-ai vazut fata, insa la greutate mie mi se pare ca are o problema micuta n-ar fi rau daca ar mai da jos 5 kg, dar important e sa iti placa tie.

| Ochiverzui a răspuns:

Ma,daca o placi ca dupa cum ai inceput cu" o fata cu un par luung blond si are ochi albastri" eu zic ca o placi vei putea sa treci peste 5 kg.si dupa cum zicea si Lullu unelor persoane le sta bine mai plinute. daca e iub treci peste toate.Suscces!