| mymytyty a întrebat:

Heyy Tpu....credeti ca o fata cu ochi albastri si parul blond destul de lung si niste pistrui e draguta...var placea de ea?

Răspuns Câştigător
| Oryon a răspuns:

Cred că da, acum depinde, neavând o poză a ei sau măcar să o văd în față, însă, oricum întotdeauna am fost iremediabil îndrăgostit de ochii albaștri și părul blond.

Dacă ești fată:

Nu contează ce crede lumea despre tine, poți fi sigură de faptul că vor fi întotdeauna băieți care să te placă, indiferent că ești blondă sau brunetă sau altfel. Există în lume sufletul pereche pentru oricare dintre noi.

Dacă ești băiat:

Eu zic că ar fi bine să o și cunoști mai întâi pentru că pe lângă frumusețe mai trebuie să-i cunoști și sufletul, asta dacă vrei o relație durabilă și nu ceva mai scurt.

Toate cele bune,
C.

2 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Buna,eu sunt blond cu ochii verzi, si mi-ar fi placut sa cunosc o fata blonda cu ochii albastri.
Da, cred ca e tare draguta :3

| Dlkee a răspuns:

Da normal. Fiecare e frumos in felul lui. Dar mai mult conteaza frumusetea interioara decat cea exterioara. Degeaba esti frumos/frumoasa daca esti proasta/prost. Corect?