| EndouMamoru a întrebat:

Buna TPU:D. As vrea sa va cer parerea: am creat un site pentru fanii Inazuma Eleven(http://boancavlad.wix.com/inazuma-eleven) si va rog sa imi spuneti daca va place si daca nu ce ar trebui sa mai modific la el. Multumesc si FUNDA!( scuzati categoria dar este cea mai populata)

Răspuns Câştigător
| AndreyBosS32 a răspuns:

Da imi place dar adauga poze noi
si secvente tari ca mana de zeu mana majin inazuma 1 cocosul de foc zei stiu tornada de foc tornada inverza dragonul tornada tri pegas tri fionix timpul raiului si altele pe care le vezi

7 răspunsuri:
| EndouMamoru explică:

PS: Trebuie sa copiezi linkul si sa i dai paste in bara de sus pentru ca altfel nu merge

| Larisssaa a răspuns:

Nu POSTA la ˝ Dragoste şi Sex ˝.

Chiar dacă această categorie este cea mai populată nu trebuie să postezi aici. Există CATEGORI speciale pentru fiecare întrebare. Ţi se poate SUSPENDA contul.

| TroolGheoerghe a răspuns (pentru Larisssaa):

Cate odata ai intrebari ce trebuie raspuns urgent la ea.

| Larisssaa a răspuns (pentru TroolGheoerghe):

Da. Si? Există categori speciale pentru aceste întrebări.

| RobertSteaua02 a răspuns:

E misto

| valisasu a răspuns:

Imi place am ajuns la ep 103 va dau link daca vreti la ep 127 ultimul ultimul din inazuma eleven tehnica preferata dumnezeu stie si personajele preferate:fubuki antrenoare hitomiko(lina) si aphrodi si imi place tehniica god break cu gazelle burn si aphrodi dar in inazuma eleven go hillman(hibiki) moare si imi place pinguin emperior x a lui demonio strada

| mark530 a răspuns:

Tare sait