| ViseMaicăVise a întrebat:

big hug Cam pe 24-25 (nu se stie) voi avea olimpiada la muzica si trebuie sa cant o melodie la faza pe scoala, iar daca ma calific mai departe sa mai pregatesc una. Am ales Pink - Perfect si Laura Stoica - Mai frumoasa.
Ca sa fac un moment bun, vreau o "coregrafie" micuta si simpla pentru respectivele melodii. Ce imi recomandati?

Si de asemenea cam am probleme cu emotiile si nu imi pot da drumul la voce, deci as fi incantata daca mi-ati da niste sfaturi sa trec peste si sa par mai increzatoare pe scena cool

1 răspuns:
| thedistroyer a răspuns:

MErg si eu la olimpiada...Eu si cu un coleg cantam la chitara dar inca nu am ales melodiile. Si eu am mari probleme k emotiile noroc ca, cant la chitara. Iti urez succes. Cu coregrafie eu nu te pot ajuta insa incearca sa te motivezi sa dai ce ai mai bun. Succes