| Aleksutzu a întrebat:

Buna' TPU! big grin Ce parere aveti de castigatorul marelui premiu de la Romanii au talent? >: Merita TuTu sa castige? big grin

Răspuns Câştigător
| PiRaTu001 a răspuns:

Cred ca merita sa castige are o voce super desi mie mia placu mai mult baiatu care jongla cu mingea.

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Eu nu am nimic cu el,dar nu as castigat pe meritat ci mai mult pentru cauza,dar oricum au zis ca ceilalti cum e Narcis, cele doua fete si celalat adrian au o cariera in fata. Tutu merita sa castige pentru cauza lui, chair merita.

| yoana_5239 a răspuns:

Eu zic ca da dar si narcis merita unu din ei 2 speram sa castige

| Zmeurik1 a răspuns:

Nu merita. L'a votat lumea pentru ca s-a tot plans ca nu are parinti. Nu am nimic cu el, dar sincer nu are mare talent, erau altii cu mult mai buni ca el, de exemplu baietzelul ala cu bitbox ( nu stiu cum se scrie ).

| AngelDark_1321 a răspuns:

Eu am o parere f bunalove struck.mi-a placut de la inceput.si merita sa castige. Cel mai mult m-a impresionat povestea lui.nu are parinti.cine ar suporta asta?sad eu una nu