| ChrisHarrison a întrebat:

Am de facut o prezentare cu mai multe diapozitive in power point si chiar sunt in pana de idei. Aveti ceva idei de titluri / articole?! Orice. Funda pentru cele mai folositoare titluri :*

4 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Ceva despre protectia protectia mediului, despre o anumita boala, despre violenta, droguri sau chiar despre Craciun, obiceiuri si traditii.

| xXL1V1UXx a răspuns (pentru Lacoste):

Despre prot. mediului ai putea scrie "natura si dusmanii ei", adica omul si poluareabig grin...sau despre obiceiuri de Craciun dintr-o anumita tara la care ai putea pune "traditii de craciun in x" x fiin tara care ti-o alegi...

| xXL1V1UXx a răspuns:

Si despre ce sa fie titlurile?thinking

| ChrisHarrison explică (pentru xXL1V1UXx):

In general sa se incadreze la aceasta tema! "Dragostea si grija pentru copii "