| ßia a întrebat:

big hug Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu de care. Vreau sa fie cv nou dar si sa fie bun. Mi-ar placea sa fie cu multe butoane sau cu touch screen. Dau funda + vot:*. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| IrinaAniri a răspuns:

I-ati Nokia E72, e fff bun, sau BlackBerry bold 9000, sa nu iti iei cu touch screen ca se strica repede, crede-mawinking

2 răspunsuri:
| TheG1rl a răspuns:

LG Kp 500 sau 501big grin

| Shiro_9088 a răspuns:

Lg cookie fresh.Touch screen-ul merge foarteeee bine, are un meniu mare, poti face de toate cu el si telefonul e pe multe culori dragute.