| justme97 a întrebat:

Buna TPUhappy da ti mi si mie o idee ca nu mai stiu.as vrea sa mi iau un telefon cu touch si nu stiu ce sa cred.imi plac modelele nokia n8 si n97 dar unii spun ba ca sunt bune ba ca nu. unii mi au recomandat samsung galaxy mini dar nu prea imi place ca forma si aplicatii. o parere va roghappy si poate o idee de ce as putea sa aleg poate si alceva. specific ca si pretul ar trebui sa fie accesibil.

2 răspunsuri:
| anitza2000 a răspuns:

Eu ti-as recomanda n8 dintre cele 3... dar ca preturi accesibile pentru. tine ar fi o groaza din moment ce si astea sunt accesibilehappy

| Lalala_1767 a răspuns:

Eu am Samsung GT S5230w si il recomand.
Mie imi merge foarte bine