| DumbravaAriana123 a întrebat:

Buna TpU, daca ati avut sau aveti relatie la distanta cum ati planuit sa va vedeti?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca este cazul tau (adica al vostru) si nu stiti ce sa faceti, cel mai de dorit lucru ar fi... sa va vedeti in orasul vostru, al tau sau al partenerei tale, cu posibilitatea sa aveti unde sa stati si cu ce sa va intoarceti.

Pe langa acest lucru, pentru viitorul foarte apropiat... ar trebui sa va asigurati ca o sa stati impreuna.

| siriusblack98 a răspuns:

Am avut, din păcate și o astfel de "relație". "cum ati planuit sa va vedeti?" trebuia eu să vin la ea care locuia în Sibiu. Trebuia... până am aflat că dacă fac asta practic vin eu a treia persoană într-o relație în care sunt deja implicate două persoane pentru că știi și tu cum este cu relațiile astea la distanță, toți 3/4 sunt fericiți.

| tzionut a răspuns:

Simplu. Intr-o localitate la jumatatea distantei dintre voi doi.

| Pidiciii a răspuns:

Buna lasa mi Facebook ul tau si vorbim acolo.Iti pot da cateva sfaturi