| Maddox a întrebat:

Daca merg la liceu, la profil de uman, filologie, ce as putea urma mai departe? Sa fie legat de ce am facut in liceu.Adica daca ma duc la mate-info, pot urma contabilitatea, dar nu imi place!(ma refer la facultate) Multumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
| Fabiana2R a răspuns:

Poti merge la litere, sa fi profesor de istorie, romana, latina sau limbi straine, jurnalist, reporter, ziarist, avocat, judecator...e un profil destul de limitat, dar lejer