| Anny1 a întrebat:

daca o fata a avut operatie la picior. si probleme cu coasta poate intra la liceu militar mihai vitezu' alba-iulia? alte detalii? fundita:*!

1 răspuns:
| CiocoLocko a răspuns:

Dupa parerea mea, raspunsul este NU ..deoarece se impun anumite conditii fizice, probe grele care pentru a le trece cu brio trebuie sa fi un bun sportiv si sa fi perfect apt la sport.Dar depinde, daca problemele au fost total inlaturate, adica nu mai are pobleme cu piciorul si nu o doare sun sanse, inse mici.
Cunosc o fata care facea handball de performanta, si s-a antrenat extrem de mult pentru a intra la aceasta scoala dar pentru cateva secunde in minus la o proba nu a fost admisa. SPER CA TE-AM AJUTAT. FUNDITA?