| Emmilia a întrebat:

Un baiat imi face complimente ma ia in brate daca ma cert cu cineva si ma ia ala la bataie se bate el pentru mine dar cand mai sunt cu prietenii lui mai face unele glume de mine cam nesarate. oare ma place sau isi bate joc de mine?

Răspuns Câştigător
| Criss003 a răspuns:

Poate e mai timid si de fata cu prietenii lui nu vrea sa se vada ca te place. crede-ma si mie mi se intampla cu un baiat. ma ia in brate etc. iar cu prietenii lui se poarta,, normal,, in sensu k de abia ma baga in seama. dar prietenul lui cel mai bun e varul meu mihai si lui i.a zis ca ma place dar e mai timid. eu zic ca te place. altfel nu te mai lua in brate si mai face glume ca sa te faca pe tine sa razi. sper ca te-am ajutatbig grin

| Prezidentul a răspuns (pentru Criss003):

Vrea doar sa te **** love struck :-x

| Criss003 a răspuns (pentru Prezidentul):

D unde stii tu? :-p

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buună.Nu sunt în măsură să ştiu dacă el te place. Dacă te scapă de micile necazuri posibil să te placă.în legatură cu glumele. poate lui i se par amutante sau nu vrea să pară prea evident în faţa prietenilor lui că te place happy

Răspuns utilizator avertizat
| emma40101 a răspuns:

Daca spui ca se ia la bataie pentru tine e clar ca te place si partea aceea cu glumele o face pentru ca e mai timid cand e inconjurat de prietenii lui si se mai calmeaza daca face glume chiar daca nu ii ies de fiecare data. Funda!