| andri22 a întrebat:

daca va indragostiti de un baiat voi ce semne ia-ti da ca il simpatizati? FUNDOI:*laughing

Răspuns Câştigător
| CocaColaDeCapsuni a răspuns:

Ochi dulci...si... zambetebig grinbig grin

3 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

laughing.Pur si simplu ii demonstrez ca sunt fata potrivita pentru el.Il bag putin in seama, incerc sa gasesc lucruri in comun cu el, si dupa astept ca el sa faca primul pas:*

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Zambete priviri intepate(in sensul bun)
vrei sa vorbesti mai mult cu el si lista poate continua...

| BiancaFn a răspuns:

L-as privi foarte mult in ochi, l-as trata cu mai multa atentie, nu as tipa niciodata la el si n-as aduce vorba despre fostii mei prieteni in prezenta lui laughing