| Srobert a întrebat:

Fetelor, cum v-ar placea sa fiti abordate de un baiat care il simpatizati?

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Sunt baiat, dar cunosc fete care ar aprecia enorm sa fie abordate anal, de un gealat hazliu, cu cash-ul in cont si alura precum Bond.Adica sa aiba ochelari de soare din aceia diformi.Sa nu ziceti ca n-am spus.

Le-ar conveni sa vii in fata lor si cu un portofel cat mai intesat si un "bolid".

| Crash0 a răspuns:

Sa ma ia prin surprinderehee hee

| Brâncuşi a răspuns:

Cu un suc rece, si multa veselie, parerea mea.

| Ţăpeşu a răspuns:

Dacă aş fi fată aş vrea să-mi scoată un ochi. Am fantezii ciudate, ştiu.

| onutzaskumpik a răspuns:

Cat mai romantic posibil...