| NesQuikk a întrebat:

Dati-mi exemple de citate care va plac. Dau funda pentru cele care imi plac.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

*Omul e înţelept, deştept şi priceput în tot ce-i priveşte pe alţii, dar nu pe sine.* (Gogol)

*Sunt suspendat între cer şi pământ, prea greoi ca să mă înalţ spre stele şi prea eteric ca să scormonesc în noroi.* (Papini)

*Atâta timp cât nu încetezi să urci, treptele nu se vor termina; sub paşii tăi care urcă, ele se vor înmulţi la nesfârşit.* (Kafka)

| BuburuzaRed a răspuns:

"To be or not to be, that is the question."