| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog niste citate psihologice care va plac sau sunt interesante.

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Fiecare sfat pe care îl dai altcuiva, de fapt ţi-l dai ţie însuţi.- Iosif Szenasi

| floryn1993 a răspuns:

Persoanele care avanseaza in viata sunt acelea care cauta circumstantele pe care le vor si daca nu le gasesc le creaza.
- George Bernard Shaw
Persoanele care asteapta ca toate conditiile sa fie perfecte inainte sa actioneze, nu actioneaza niciodata
Daca tu crezi ca esti in stare sa faci ceva sau nu, ai oricum dreptate.
- Henry Ford

| bebelusitaiaticubomfaieru a răspuns:

Cele 10 porunci şi-au pierdut valabilitatea; cât despre conştiinţă, aceasta a fost o invenţie evreiască: o meteahnă la fel ca circumcizia.

e bun hitler asta le da bine