| LarysaLarisa a întrebat:

Buna TPU... dati-mi si mie niste nume pentru Facebook. pe mine ma cheama Larisa dar toata lumea imi zice Lary...
Cel mai bun raspuns funda...

8 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Laryy te iubeste
Larissa tta!:X:X::X
Larisa si punkt
Larry si atat.
Trafikanta de akadele
LaRiSa LaRY
L@r!$@ $! punct.
Lari Larisuuk
Larisa Baa
Lary Maa

| TheAce a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti publici numele complet. In acest fel va fi usor si pentru prietenii tai sa te gaseasca, si pentru cunoscuti. In plus, Facebook-ul nu e hi5, nu e plin de persoane care isi posteaza nume idioate.

| NykuMjFan a răspuns:

Nu te supara... mi se pare extrem de ciudat sa pui un nume "misto" cum ziceti voi, pe Facebook...
Profilul e al tau, pune-ti numele tau

| Idc12345 a răspuns (pentru NykuMjFan):

Eu facem misto laughing)am vazut niste nume foarte ciudate.Nu mi-as pune niciodata un nume asa

| Rawwrr a răspuns:

- Lary Larisa
- Larisa Lulu
- Laryy Baa
- Larisa Larii
- Larii Lary
- Larysu' Lary

Bafta!

| rebecutzaa a răspuns:

Larry eu
lary dlk
lary larisika ta
lary kiss

| aly1368 a răspuns:

Lary Lar

| Addiinnaa a răspuns:

Sper din tot sufletul că nu vei alege ceva care să conțină ceva gen „ A tha ".
Păi thinking uite : Larisa Lrs ( Mie chiar îmi place sau în loc de Lrs poți pune niște litere din numele de familie )
Ăăăă, numele tău. Nume și prenume.
Cam ăstea ar fi...Sau cel puțin așa cred eu, pentru că dacă îți va cere cineva facebook-ul, să spune o persoană mai importantă pentru tine, ce îi vei spune? „ Păii, uite: Larisa printesha ta ".
În fine, este alegerea ta. Bye :*