| mytzzy_8364 a întrebat:

Buna TPU:*dati-mi si mie niste site-uri cu desene de colorat(trandafiri, ursuleti, porumbei...):*:*fara barbie si chestii din astea

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Intri pe google imagini, scrii ce obiect/fiinta ai vrea sa ai in imagine si dai la optiunea desen liniar(la mine apar in partea dreapta), de ex:http://www.google.ro/......tp?/search

| criss:) a răspuns:

Nu stiu de ce nu apare pagina, daca nu ai inteles lasa-mi un mesaj privathappy

| mytzzy_8364 explică:

Ba voi va bateti joc de mine? Nu sa colorezi mah pe netlaughingsa fie in alb negru si sa la trag la imprimantalaughinglaughing

| JusTMeEmmY a răspuns:

Siteuri draguta...
si app ai 10 ani? sa desenezi laughing TRANDAFIRI si ce ai enumerat tu? apucate de grafuri! Alea sunt extreme

| Anutza_7145 a răspuns:

Scrie la google planse de colorat si iti da acolo si iti alegi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.girlsgogames.com/games/painting.html

Uite aici :p sunt 3 mari categorii