| cryss_6160 a întrebat:

Dati-mi va rog un site unde pot citi online cartea twilight sau macar de unde o pot downloada. Oricare dintre ele...macar una pentru ca am vazut toate filmele dar vreau sa citesc si cartile(toate filmele care au aparut...nu si 4 tongue). Am zis oricare dintre ele pentru ca daca le-am vazut sfarsitul in filme atunci pot citi cartile chiar daca nu le voi citii la rand.Sa nu dati raspunsuri ca gen cauta pe google sau ceva asemanator pentru ca am cautat dar ori nu mergeau ori nu erau intregi.Va multumesc muuuuuuuult celor care vor raspunde :*.
Dau Funda celui care imi site-uri bune si voturi celorlalti.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| UrsuPolar a răspuns:

Http://macory.com/twilight_online_books

sunt toate cartile acolo cu tot cu coperta.