| Cipiripi a întrebat:

Buna TPU dau funda daca ma ajutati am la scoala un concurs adolescenti au talent ce talent ar inpresiona si o muzica alaturi de talent muzica unpicmai electrizanta daca se poate dati multe ideii eu le voi testa mersi anticipat.astept.

2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Pai la ce esti talentat
vad ca iti plac patrupedele
un talent nu se poate testa cu el esti nascut degeaba vrei sa cantzi si nu ai voce sau degeaba vrei sa fugi si la 2 pasi obosesti
sau vrei sa pictezi si iese un ghiveci
poate ai talent de cofetar iti dau retzeta de pasta din zahar praf din care pasta poti face diferite modele de animale, flori, piratzi, fotbalisti insecte, daca ai talent la asa ceva

| mami a răspuns:

Si e si comestibil - sigur impresionezi cu asa ceva