| CrazYgirl_4233 a întrebat:

TPU! dau fundita+vot! ati putea sa imi faceti ca un fel de compunere numai ca mai ciudata cu expresii de genu:o floare neagra infloreste in inima mea neagra si rece. multumesc! aceasta nu este o tema! este pentru mine.

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeVisee a răspuns:

Pentru tine nu este o tema?! Sigur ca si te cred atunci de ce ai avea nevoie de o cumpunere pentru. tine compunetio singura din capul tau nu-ti facem noi tema de la scoala regula 1 pe TPU:nu se fac temele

3 răspunsuri:
| TraficantaDeVisee a răspuns:

Da fa-ti fata singura o cumpunere care sa te lauzi ca e a ta nu la altul care a muncit la ea fa-o asa cum poti tu si mai vorbim dupa

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Shy lasane fata in pace cu compunerile tale de 2 lei si ea sa devi si thu un membru ca toata lumea pe acest site ai o singura intrebare stupida la fel ca raspunsurile tale de aia nici nu au fost premiate happy

| CrazYgirl_4233 explică:

U chiar nu gandesti? la scoala crezi ca profa de rom near da o asemennea tema cu expersii din astea? eu nu stiu ce dracu oi cauta sa raspunzi dca raspunzi aiurea taki dracu din gura!