| Nestea1234 a întrebat:

Dc un baiat iti spune ca prima oara a fost provocat de cineva sa iti scrie, dar acum acea persoana nu stie ca mai vorbiti, iar el nu vorbeste cu tine pentru provocare, ci pt ca ii place. Ce sfaturi puteti sa-mi dati? Cum sa procedez? Imi vine greu sa cred asta... Multumesc. As vrea raspunsuri putin mai dezvoltate.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Probabil este o persoana foarte timida si se lasa usor influentat de anturaj. Poate fi doar o vrajeala ieftina.Tu stii cel mai bine ce ati vorbit.

1 răspuns:
| Nestea1234 explică:

Nu e chiar asa de timid. Chiar mi-a spus cand am vorbit la telefon sau pe skipe ca de ce nu vorbesc ca si cum am fii cei mai buni prieteni si mi-a zis ca eu sunt mult mai timida decat el. Si inca ceva...nimi spune tot felul de cuvinte care sunt potrivite intr-o relatie, parerea mea, iar mie mi se par ciudate si devin si eu "ciudata". gen: "te iubesc", "noapte buna, iubire", dar suntem prieteni. Chiar intr-o zi "m-am suparat" ( in gluma) si a zis tot in gluma ca "ramanem prieteni". Apoi am zis "nu stiu", iar dupa am decis " cei mai buni prieteni"laughing))