| Radu_Alexandra_2000 a întrebat:

Bună TPU.

De azi dimineață sunt praf și nu știu ce sa fac.
Poate pare ciudat dar sunt așa din cauza unei persoane pe care o admiram. Este în același timp și vecina cu mine. Ea este clasa a XI-a și o cheamă Alecsandra. La început era o persoana super drăguță care părea sa inteleaga problemele altora dar în timp mi-am dar seama ca nu este așa. Mai exact azi dimineata.

Faza e ca mai demult i-am trimis un mesaj cum ca as vrea sa fiu prietena cu ea destul de buna și sa îmi trimită și ea mesaje nu doar eu ete etc...
Dar azi, crezând ca e supărată pe mine i-am scris ca nu mai vreau. Iar ea mi-a răspuns destul de rautacios. Și anume:
"?
Bravo tie

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Nu are rost sa te superi. Tu ai pierdut o falsa in timp ce ea a pierdut sansa de a-si face o noua prietena care chiar ar fi tinut la ea.

Cine a pierdut mai mult?
Clar nu tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Sansa de a si face o noua prietena extrem de proasta.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stii, nu ai nici un motiv si nici o scuza sa ii spui unui om ce ai vrea tu sa faca. A fost nepoliticos din partea ta. Apoi sa ii spui ca nu mai vrei, alta nepolitete. Daca fata respectiva este cat de cat bine crescuta, te va pune la punct si te va evita. Tu ar trebui sa inveti sa te comporti.

| Kaℓi a răspuns:

Ce a fost rautacios? un semn de intrebare?
Mie mi se pare mai "rautacioasa" retragerea ofertei tale de prietenie. Nu ca ar fi pierdut ceva fata aia... si de ce esti praf de azi dimineata? daca tot nu mai vrei sa fiti prietene? relax.

| RAY a răspuns:

Ipocrita,e bine ca macar i-ai descoperit adevăratul caracter, asta e, ai grija ca sunt multi ipocriti in jurul tau