| sonya69 a întrebat:

TPU! De cateva zile ma framanta o intrebare. Sau chiar mai multe.Ies cu un baiat mai mare cu un an decat mine. Totul a inceput cu joaca aia gen, eu:"Nu ma interesezi..." si chestii din astea. In fine...(tin sa spun ca este primul meu iubit). Acum doua zile a incercat sa ma sarute, iar eu am intors capul usor, el ajungând cu buzele pe obraz. A ras, iar apoi m-a luat in brate, plecand in clasa pentru ca aveam ore. Ideea este ca fiind cel mai popular din scoala prietenii lui se mira cum de nu m-a sarutat deja. Dar el pare sa dea dovada de o mare rabdare. Luni nu cred ca mai ma lasa fara sarut, iar eu nu stiu ce sa fac. Va fi primul meu sarut! ma emotinez foarte tare. ce trebuie sa fac? Adica tin ochii inchisi si vad ce se intampla? Mi-e frica sa nu inlemnesc. Cand deschid gura? Ce fac cu buzele? va rog ajutati-ma! nu vreau sa creada ca il resping.

Sonya

Răspuns Câştigător
| sagetator a răspuns:

Te lasi purtata de val pentru ca e simplu sa saruti. lasa-l sa te sarute. o sa iti placa. in plus, nu o sa fie greu.

2 răspunsuri:
| deea07 a răspuns:

Nu stiu. poate trebuie sa lasi totul sa decurga de la sine.Lasa-l pe elbig grin Inchide ochii si simte-te binewinkingSuccesbig grin

| Vasilina a răspuns:

Fiecare suntem in situatia asta o data in viatabig grin a fost si el poate.in fine lasa-te condusa de el, cand se apropie de tine si vrea sa te sarute inchide ochii si lasa-te condusa de el! vei vedea ca e mai usor decat parebig grin
baftawinking