| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

De cateva zile ma seaca o intrebare: Justin Bieber a jucat in vreun film sau are propria lui emisiune? daca a jucat intr-un film. spuneti-mi cum se numeste si dati-mi un link de unde il pot vedea online si cu subtitrare. daca are emisiune spuneti-mi doar cum se numeste! Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| SheCanFlyy a răspuns:

1.joaca intr-un film, school girls sau ceva de genu, el e baiatu care vine la o scoala, si le canta la alea acolo. ceva de genulaughing
2. o sa joace in cateva episoade din CSI
3.acuma filmeaza pentru noul lui film, care apare de Valentine Day. e un film despre el.
sper ca te'am ajutat, funda?

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

O sa joace in cateva episoade din CIA Miami rolul tipului rau, mai multe nu stiu, nu sunt fan.

| ✿puffa✿ a răspuns:

Uite-te pe cinemagia(parca asa se numea.)la justin bieber filmografie. Dar nu a jucat decat propriul rol, adica la mtva sau vma si din astea, la premiere la altele.Ca daca apare film cu jb fi sigur ca ii face reclamalaughing

| Zady a răspuns:

Ma indoiesc sa fi jucat in vreun film si cu atat mai putin sa aiba si o emisiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va juca in sezonul urmator di CSI : cimes scene investigation de la inceputul sezonului pana la epuizarea serialelor. am citit pe un site... la fereastra de google scrii:: ''http://tv.blinkx.com/show/csi-crime-scene-investigation/k8I_PI1zzeeh6kzA'' si iti da cateva sezoane am impresia ca e sez 9