| adritsa a întrebat:

de cateva zile nu-mi mai merge fb sad deci dau la fb introduc parola si messul, si imi apare intruna setarile contului dau pe facebook-ul de sus (de la satarile contului) si tot nu-mi apareee sad sad sad voi ce credeti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa modifici ceva la setarile contului, ceva ce nu are prea multa importanta, dai " save" si apoi incerci sa intri din nou.Bagi parola corect si e-mailul. Si eu a, patit asa, nu am mai intrat o vreme, apoi si-a revenit, facebook-ul asta e o dezamagiresad