| adritsa a întrebat:

Hello TPU. nu-mi mai merge fb crying dau sa intru. introduc parola si e-mailul si imi apare setarile contului intruna sad P.S.de curand mi-a aparut un now folder numit +add facebook. si in el e imi apare.un fel de tabele mici cu facebook+, mail, horroscopes... voi ce parere avetsi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu,nu am idee,daca vrei salveaza inn calculator, pozele, numele amicilor, si ce mai vrei, si fa-ti alt cont, cu celas nume dar e-mail diferit. apoi dai add la toti amicii, bagi pozele si tot ce mai aveai pe contul care nu il mai poti deschide.

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Te-ai virusat, si e posibil ca cineva sa-ti fi "furat" deja datele contului...
Sfatbig grinEVIRUSARE URGENTA!