| anonim_4396 a întrebat:

nu mai imi merge fbcrying((((((((((((( dau sa m-a loghez introduc datele si dupa imi apare setarile contului dau la facebook care scrie in partea dreapta sus dar nu merge! v-a rog. macar o idee

Răspuns Câştigător
| icEmaN10 a răspuns:

Poate e de la browser reinstaleaza browserul si poate va mergewinking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce scrie mai exact, iti da vreun mesaj?

| ÐiÐi a răspuns:

Sincer nu am inteles... daca vrei sa te ajut da-mi messul sau incearca sate loghezi pe alt cont thinking sauuuu poti sa reinstalezi google/mozilla ce fol tu fara toolbaruri si de alea

| adritsa a răspuns (pentru ÐiÐi):

Adriana.marincea.

| adritsa a răspuns (pentru ÐiÐi):

Adriana.marincea. este messul mew.

| PepsiLite a răspuns:

Pai, cel mai probabil ti-a fost spart contul si mie mi s-a intamplat...

| Ś_Irinå_ĄnĐu_1997 a răspuns:

Depinde ce ai mozila google chrome...